8 608 07073

RACIONALŪS IR KOKYBIŠKI PASIŪLYMAI VISOSE APTVĖRIMŲ SRITYSE      

      

          UAB "Metallum novum" pagrindinė veikla - metalinių aptvėrimų gamyba ir prekyba. Pas mus rasite platų vielos tinklų, tvorų stulpų, vartų, vartelių ir aptvėrimų montavimui reikalingų medžiagų asortimentą. 

     Mūsų siūloma produkcija yra skirta tiek fiziniams asmenims, tveriant privačias valdas, tiek įmonėms ar valstybinėms institucijoms, tveriant pramoninius pastatus, greitkelius, miškus ar sustiprinto saugumo objektus.

         Sėkminga bendradarbiavimo patirtis su stambiausiomis Lietuvos statybinėmis įmonėmis, ūkininkais, parduotuvėmis, kt. mums davė daug patirties kuriant ir gaminant ne tik tradicinių aptvėrimų medžiagas, bet ir įvairiausius nestandartinius gaminius (turėklus, kopėčias, laiptus, pandusus ir kt.). 

         UAB "Metallum novum" gali Jums pasiūlyti ne tik įvairių konstrukcijų gamybą, bet ir sumontavimo paslaugas. Darbus atliksime greitai ir kokybiškai. 

     Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti tinkmą gaminio tipą, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus.

 

      UAB "Metallum novum" kolektyvas